Kiralık Konut - emlaksatan.com
Konum


m2
İlan Tarihi
Kimden

 • publishdate 30
 • Tüm Filtreleri Temizle
  Adı Fiyat m2 Konum Tarihi
BEYLİKDÜZÜ NEWİSTA KİRALIK 2+1 DAİRE BEYLİKDÜZÜ NEWİSTA KİRALIK 2+1 DAİRE
... ...
#44571
1.600 ₺
116 İSTANBUL
ESENYURT
14 Aralık 2017
FATİH  KOCAMUSTAFAPAŞA  DEVELİ  YANI KIRALIK 2+1 110 M2 FATİH KOCAMUSTAFAPAŞA DEVELİ YANI KIRALIK 2+1 110 M2
... ...
#44565
2.000 ₺
110 İSTANBUL
FATİH
14 Aralık 2017
FATİH  KOCAMUSTAFAPAŞA  SAMATYA MEYDAN KİRALIK 2+1 FATİH KOCAMUSTAFAPAŞA SAMATYA MEYDAN KİRALIK 2+1
... ...
#44563
3.000 ₺
100 İSTANBUL
FATİH
14 Aralık 2017
ÜNYE DE ŞEHİR MERKEZİN DE KİRALIK DAİRE ÜNYE DE ŞEHİR MERKEZİN DE KİRALIK DAİRE
... ...
#44561
500 ₺
135 ORDU
ÜNYE
14 Aralık 2017
ÜNYE MERKEZDE MÜKEMMEL KİRALIK LÜKS DAİRE ÜNYE MERKEZDE MÜKEMMEL KİRALIK LÜKS DAİRE
... ...
#44560
1.100 ₺
180 ORDU
ÜNYE
14 Aralık 2017
ÜNYEDE TEPE OSMANLI KONUTLARINDA KİRALIK DAİRE ÜNYEDE TEPE OSMANLI KONUTLARINDA KİRALIK DAİRE
... ...
#44559
900 ₺
193 ORDU
ÜNYE
14 Aralık 2017
ÜNYEDE YALIYA YÜRÜME MESAFESİNDE KİRALIK DAİRE ÜNYEDE YALIYA YÜRÜME MESAFESİNDE KİRALIK DAİRE
... ...
#44558
650 ₺
120 ORDU
ÜNYE
14 Aralık 2017
ÜNYEDE TEPE OSMANLI KONUTLARINDA DENİZ MANZARALI KİRALIK DAİRE ÜNYEDE TEPE OSMANLI KONUTLARINDA DENİZ MANZARALI KİRALIK DAİRE
... ...
#44557
1.000 ₺
194 ORDU
ÜNYE
14 Aralık 2017
BEYLİKDÜZÜ METROBÜSE YAKIN 3+1 DAİRE BEYLİKDÜZÜ METROBÜSE YAKIN 3+1 DAİRE
... ...
#44548
1.200 ₺
145 İSTANBUL
ESENYURT
14 Aralık 2017
ÜNYEDE TAŞKENT PRESTİJ TÜM ODALAR DENİZ MANZARALI KİRALIK DAİRE ÜNYEDE TAŞKENT PRESTİJ TÜM ODALAR DENİZ MANZARALI KİRALIK DAİRE
... ...
#44556
1.000 ₺
160 ORDU
ÜNYE
14 Aralık 2017
ÜNYE DE ŞEHİR MERKEZİNDE EŞYALI KİRALIK DAİRE ÜNYE DE ŞEHİR MERKEZİNDE EŞYALI KİRALIK DAİRE
... ...
#44555
750 ₺
100 ORDU
ÜNYE
14 Aralık 2017
ÜNYE DE DENİZ MANZARALI KİRALIK MÜKEMMEL DAİRE ÜNYE DE DENİZ MANZARALI KİRALIK MÜKEMMEL DAİRE
... ...
#44554
700 ₺
280 ORDU
ÜNYE
14 Aralık 2017
ÜNYE DE DENİZ MANZARALI KİRALIK DAİRE ÜNYE DE DENİZ MANZARALI KİRALIK DAİRE
... ...
#44553
800 ₺
120 ORDU
ÜNYE
14 Aralık 2017
ÜNYEDE LÜKS KİRALIK DAİRE ÜNYEDE LÜKS KİRALIK DAİRE
... ...
#44552
400 ₺
120 ORDU
ÜNYE
14 Aralık 2017
ÜNYE DE MERKEZ DE KİRALIK ÇATI KATI ÜNYE DE MERKEZ DE KİRALIK ÇATI KATI
... ...
#44551
400 ₺
100 ORDU
ÜNYE
14 Aralık 2017
ÜNYE SAHİLİNDE KİRALIK DENİZE SIFIR DAİRE ÜNYE SAHİLİNDE KİRALIK DENİZE SIFIR DAİRE
... ...
#44550
600 ₺
130 ORDU
ÜNYE
14 Aralık 2017
ÜNYEDE TAŞKENT PRESTİJ'DE LÜKS KİRALIK DAİRE ÜNYEDE TAŞKENT PRESTİJ'DE LÜKS KİRALIK DAİRE
... ...
#44549
850 ₺
150 ORDU
ÜNYE
14 Aralık 2017
ÜNYE MERKEZDE KİRALIK DAİRE ÜNYE MERKEZDE KİRALIK DAİRE
... ...
#44547
650 ₺
125 ORDU
ÜNYE
14 Aralık 2017
ÜNYEDE EŞYALI KİRALIK DAİRE ÜNYEDE EŞYALI KİRALIK DAİRE
... ...
#44546
650 ₺
140 ORDU
ÜNYE
14 Aralık 2017
BEYLİKDÜZÜ MARMARA EVLERİ 2 KISIM 1 ADA 80 m2. KİRALIK 2+1 BEYLİKDÜZÜ MARMARA EVLERİ 2 KISIM 1 ADA 80 m2. KİRALIK 2+1
... ...
#43853
1.000 ₺
80 İSTANBUL
BEYLİKDÜZÜ
14 Aralık 2017
İlanlarınızın burada en üstte yayınlanması için ilanlarınıza Emlaksatan Dopigi Alın

Kiralık Konut

Kiralık konut bulabilmek oldukça zorlu bir durumdur. Hemen hemen herkes belli durumlardan ötürü kendine ait evi olmasına rağmen kiralık olanları aramak zorunda kalabilir. Burada biz devreye girerek sizlere hem en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor hem de dilediğinizden ve beklediğinizden çok daha fazlasını vermeye gayret ediyoruz. Konutlar her geçen gün daha gelişmekte ve yenilenmektedir. Gelişen ve yenilenen konutların mekânlarını, adreslerini, bulundukları alanların özelliklerini, fiyatlarını ve daha pek çok niteliğini bünyemizde barındırmaya devam ediyoruz. Böylece bu alanda desteğe ihtiyacı olan müşterilerimize sağlam bir yapı ve sağlam bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

Kiralık konut aramakta olan müşterilerimiz bizlere başvuru yaptığı zaman asla hayal kırıklığına uğratmadan en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Kiralık olmasına rağmen bünyemizde var olan konutları en güzel ve kaliteli şekilde seçmeye ve müşterilerimize de en güzel şekillerde sunmaya özen göstermeye devam ediyoruz. Sizler de eğer kiralık bir yere, eve ya da iş yerine ihtiyaç duyuyorsanız ve sizlere işini en iyi şekilde yaparak güvenilir bir hizmet sunan emlak firmalarını arıyorsanız, bizim bünyemizden faydalanabilirsiniz. Müşterilerimizi memnun etmek ve istediklerini aramalarından yardımcı olabilmek adına hız kesmeden ve ara vermeden işimizi en doğru şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Bünyemizde yer alan kiralık alanların ve konutların konumları hakkında, metre kareleri hakkında ve boyutları hakkında, daha önceden kullanılmış olup olmadıkları hakkında ve daha pek çok alanda müşterilerimizi bilgilendirmekten yanayız. Hiç bir asılsız habere yer vermeden ve konutların görsellerini müşterilerimize göstermeden kiralama işlemlerini başlatmaktan yana değiliz. Gerek konutlarımızın konumları hakkında gerek yerleri hakkında gerek kullanılmışlık durumları hakkında gerekse tadilat ve bakımları hakkında her zaman bilgi sunmaya devam ediyoruz. Böylece müşterilerimiz güvenilir hizmetimizden emin olduktan ve memnun kaldıktan sonra hayal kırıklığına uğramadan işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Sahibinden Kiralık Konut

Bünyemizde yer almakta olan sahibinden kiralık konut çeşitlerinin farklı özellikleri mevcuttur. Her zaman müşterilerimize tam olarak istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına yardımcı olmaya devam ediyoruz. Konutların özelliklerine ve niteliklerine dair bilmek istediğiniz her şeyi sizlere en detaylı şekillerde sunmaya devam ediyor ve her zaman tam olarak istediğiniz konutları yol dışına çıkmadan göstermeye de özen gösteriyoruz. Konutlarımızın tüm özelliklerini, detaylarını ve bulundukları konumları göz önüne alarak sizlere anlatıyor ve istekleriniz doğrultusunda kiralama işlemlerini ve sözleşmeleri başlatıyoruz. Ancak amacımız her zaman müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde elde tutmak ve sürdürmekten yanadır.

Sahibinden kiralık konut özellikleri arasında aranan özellikler genellikle kiralanacak olan konutların merkeze yakın olup olmaması ile başlıyor. Merkeze yakın olan ve daha kolay bir şekilde ulaşım sağlayan konutlar daha fazla tercih ediliyor. Merkezden uzakta yaşamak isteyen ve ulaşımı sorun etmeyen müşterilerimiz için onlara uygun olaran konutları sunmaya devam ediyoruz. Her zaman müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları dışına çıkmadan ve tamamen bu doğrultuda hizmet vermekten yana olan bir firma olarak işlemlerimizi sürdürüyoruz. Sizler de kiralık bir yer ihtiyaç duyduğunuzda ve tam olarak aradığınızı bulmak istediğinizde, bize başvuru yapabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya hazırız.

Kiralık Konut İlanları

Kiralık konut ilanları aramakta olan müşterilerimizin ilk olarak sorduğu sorulardan birisi de konutların bulunduğu alanların özellikleridir. Bilhassa uzun süreli bu konutlarda kira ödeyerek konaklamaya hazırlanan müşterilerimiz etrafta çocuk parkı olup olmadığına, market olup olmadığına, ihtiyaçları tam olarak karşılayabilecekleri mekanlar olup olmadığına dikkat ederler. Bu gibi niteliklere sahip olan konutları bizler de elimizde tutarak müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Çevresi geniş kapsamlı olan ve daha çok ihtiyaç sahibi olan çocuklu müşterilerimize bu konutları sunmaya devam ediyoruz.

Daha çok çocuk sahibi olan müşterilerimiz kiralık konut ilanları ararken çevrenin daha nitelikli olmasına, hem eğitim hem ulaşım hem de beslenme ve barınma açısından avantajlar sunmasına dikkat ederler. Bizler de bu tip müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını göz ardı etmeksizin kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizler de eğer birden fazla çocuk sahibiyseniz ve bu özelliklere sahip olan konutları kiralamak istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. İşini en iyi şekilde yapan emlak firmaları içerisinde yer alıyoruz.

Acil Kiralık Konut

Bizler en iyi emlak firması olarak gerek acil kiralık konut alanında gerekse satılık alanlarda her zaman müşterilerimize en iyisini sunmaktan yana hizmet veriyoruz. Ancak konutları satılık olarak kullanmak yerine kiralık olarak kullanmanın avantajlarını soran müşterilerimize de bu avantajları açıklamakla yükümlüyüz. Konutları kiraladığınız zaman hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğramaz ve her zaman mutlu mesut bir şekilde yaşamaya devam edebilirsiniz.

Emlakla ilgili arayışta olanlar bazen tereddüt, korku ve endişe içinde olabilirler. Ancak bizler öyle güvenilir ve öyle sağlam bir hizmet sunarız ki, sizler de bu konutlarda acil kiralık konut bir şekilde oturduğunuzun farkına dahi varmazsınız. Tıpkı tamamen sizin eviniz gibi rahat edersiniz ve çevreden de pozitif bir şekilde yararlanabilirsiniz. Merkeze daha yakın olan yerlerden bünyemizden seçim yaparak kiralayabilir ve merkezden tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Böylece her zaman daha memnun kalacak ve kendi evinize sahip olana kadar tıpkı zaten satılık bir şekilde almışsınız gibi rahat bir şekilde yaşamınızı sürdürebileceksiniz.

Sizler de kiralık ya da satılık arsalar, konutlar, yerler, iş yerleri ve benzeri alanlar arıyor ve bir an önce en uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hem fiyat açısından anlaşabileceğiniz hem konum ve özellikler açısından beğeniyle oturacağınız konutları sizleri sunmaya hız kesmeden ve ara vermeden devam ediyoruz.

Kiralık Konut Fiyatları

Müşterilerimiz genellikle tamamen bütçelerine uygun kiralık konut fiyatları arayışına girerler. Bizler de bu durumu ve müşterilerimizin aylık bütçelerini, gelir ve giderlerini göz önünde bulundurarak her zaman en iyisini ve en uygun olanını sunmaya gayret gösteriyoruz. Kiralık olarak elimizde yer alan konutların ve iş yerlerinin fiyatlarını tamamen müşterilerimizin bütçelerine uygun olanlar şeklinde sunmaya devam ediyoruz. Sizler de tam olarak bütçenize uygun ve tamamen kullanışlı olan kiralık yerlere bakmak istediğinizde bünyemize başvurabilir ve bizlerden faydalanabilirsiniz. Böylece her zaman memnun kalacak ve hayal kırıklığına uğramada konutlarda oturmaya devam ediyor olacaksınız.

Kiralık konut fiyatları alanında en iyi fiyatları bulabileceğiniz bir emlak firması olarak çalışmaya özen gösteriyoruz. Bünyemizde yer alan tüm personel ve elemanlarımız sizlere yardımcı olmaktan çekinmez. En büyük desteği sağlamak adına sizlere en güzel ve en kaliteli hizmeti vermeye devam ederiz. Emlak firmamızda yer alan pek çok konut ve kayıtlı olan pek çok iş yeri, adres ve arsa mevcuttur. Tüm bu alanlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve her zaman en güvenilir şekilde sunduğumuz emlak hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla bilgi almak istediğiniz her alana dair bilgi sahibi olabilir ve her zaman bizleri çekinmeden ziyaret edebilir ve kontların fiyatlarına dair öğrenme k istediğiniz her şeyi hiç kuşkusuz ve çekinmeden sorabilirsiniz.