Kiralık Konut - emlaksatan.com
Konum


m2
İlan Tarihi
Kimden

  • publishdate 7
  • Tüm Filtreleri Temizle
  Adı Fiyat Konum Tarihi
DOĞALGAZLI 1+1 KİRALIK TERAS KAT DAİRE DOĞALGAZLI 1+1 KİRALIK TERAS KAT DAİRE
... ...
#43141
350 ₺
ADIYAMAN
KAHTA
04 Aralık 2017
ortaca beşköprü mahallesinde 2+1 kiralık daire ortaca beşköprü mahallesinde 2+1 kiralık daire
... ...
#38140
500 ₺
MUĞLA
ORTACA
07 Aralık 2017
MARMARİS FİNANSBANK CİVARINDA KİRALIK STÜDYO DAİRE 550 TL MARMARİS FİNANSBANK CİVARINDA KİRALIK STÜDYO DAİRE 550 TL
... ...
#41507
550 ₺
MUĞLA
MARMARİS
08 Aralık 2017
YEŞİLKENT MAH DE 2+1 KİRALIK ULAŞIMA YAKIN BAHÇE KATI YEŞİLKENT MAH DE 2+1 KİRALIK ULAŞIMA YAKIN BAHÇE KATI
... ...
#43919
550 ₺
İSTANBUL
ESENYURT
10 Aralık 2017
ALTIN EMLAKTAN OLUKBAŞINDA KİRALIK 3+1 DAİRE ALTIN EMLAKTAN OLUKBAŞINDA KİRALIK 3+1 DAİRE
... ...
#43754
575 ₺
KASTAMONU
MERKEZ
08 Aralık 2017
PETROL GAYRİMENKUL DEN TOROSLAR ÇUKUROVA DA KİRALIK 2+1 DAİRE PETROL GAYRİMENKUL DEN TOROSLAR ÇUKUROVA DA KİRALIK 2+1 DAİRE
... ...
#35658
600 ₺
MERSİN
TOROSLAR
10 Aralık 2017
KAZIM KARABEKİR MAHALLESİN'DE KİRALIK SIFIR DAİRE KAZIM KARABEKİR MAHALLESİN'DE KİRALIK SIFIR DAİRE
... ...
#43568
600 ₺
KAYSERİ
MELİKGAZİ
07 Aralık 2017
evren emlak tan merkezde Kïralık evren emlak tan merkezde Kïralık
... ...
#39656
600 ₺
MANİSA
ŞEHZADELER
10 Aralık 2017
YEŞİLKENT MAHALLESİN DE ACİL KİRALIK 1+1 60 M2 DAİRE YEŞİLKENT MAHALLESİN DE ACİL KİRALIK 1+1 60 M2 DAİRE
... ...
#43540
600 ₺
İSTANBUL
ESENYURT
07 Aralık 2017
Buca Çamlı kule Mah 2+1 Kiralık Daire Buca Çamlı kule Mah 2+1 Kiralık Daire
... ...
#42059
600 ₺
İZMİR
BUCA
09 Aralık 2017
ES'TEN TORBALI İZBAN'A 100M 3+1 130m2 ARAKAT DAİRE KİRALIKTIR. ES'TEN TORBALI İZBAN'A 100M 3+1 130m2 ARAKAT DAİRE KİRALIKTIR.
... ...
#37977
625 ₺
İZMİR
TORBALI
10 Aralık 2017
ALTIN EMLAKTAN TERAS KULEDEN KİRALIK 3+1 ALTIN EMLAKTAN TERAS KULEDEN KİRALIK 3+1
... ...
#43776
625 ₺
KASTAMONU
MERKEZ
08 Aralık 2017
BEYLİKDÜZÜNDE 1+0 (STÜDYO) KİRALIK DAİRE BEYLİKDÜZÜNDE 1+0 (STÜDYO) KİRALIK DAİRE
... ...
#43562
650 ₺
İSTANBUL
ESENYURT
07 Aralık 2017
HADIMKÖY TOKİ    ACİLL KİRALIK DAİRE HADIMKÖY TOKİ ACİLL KİRALIK DAİRE
... ...
#43214
650 ₺
İSTANBUL
ARNAVUTKÖY
05 Aralık 2017
ES'TEN ERTUĞRUL MAH. 125 M2 2+1 ARAKAT DAİRE KİRALIKTIR ES'TEN ERTUĞRUL MAH. 125 M2 2+1 ARAKAT DAİRE KİRALIKTIR
... ...
#39489
650 ₺
İZMİR
TORBALI
10 Aralık 2017
AVCILAR CİHANGİR 2+1 KİRALIK DAİRE AVCILAR CİHANGİR 2+1 KİRALIK DAİRE
... ...
#42040
650 ₺
İSTANBUL
AVCILAR
07 Aralık 2017
ESENYURT UKRA CITY HANE PLUS KİRALIK GENİŞ 1+1 DAİRE ESENYURT UKRA CITY HANE PLUS KİRALIK GENİŞ 1+1 DAİRE
... ...
#37115
700 ₺
İSTANBUL
ESENYURT
09 Aralık 2017
TEKBAŞLAR'DAN SIFIR ASANSÖRLÜ KİRALIK ÇATI KATI DAİRELER TEKBAŞLAR'DAN SIFIR ASANSÖRLÜ KİRALIK ÇATI KATI DAİRELER
... ...
#43304
700 ₺
İSTANBUL
ARNAVUTKÖY
05 Aralık 2017
ortaca merkeze yakın 135 m2 3+1 dairemiz kiralıktır ortaca merkeze yakın 135 m2 3+1 dairemiz kiralıktır
... ...
#40291
700 ₺
MUĞLA
ORTACA
07 Aralık 2017
SAKARYA ZÜMRÜT EMLAKTAN CAMİLİ MAHALLESİNDE KİRALIK YAPILI DAİRE SAKARYA ZÜMRÜT EMLAKTAN CAMİLİ MAHALLESİNDE KİRALIK YAPILI DAİRE
... ...
#41421
700 ₺
SAKARYA
ADAPAZARI
06 Aralık 2017
İlanlarınızın burada en üstte yayınlanması için ilanlarınıza Emlaksatan Dopigi Alın

Kiralık Konut

Kiralık konut bulabilmek oldukça zorlu bir durumdur. Hemen hemen herkes belli durumlardan ötürü kendine ait evi olmasına rağmen kiralık olanları aramak zorunda kalabilir. Burada biz devreye girerek sizlere hem en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor hem de dilediğinizden ve beklediğinizden çok daha fazlasını vermeye gayret ediyoruz. Konutlar her geçen gün daha gelişmekte ve yenilenmektedir. Gelişen ve yenilenen konutların mekânlarını, adreslerini, bulundukları alanların özelliklerini, fiyatlarını ve daha pek çok niteliğini bünyemizde barındırmaya devam ediyoruz. Böylece bu alanda desteğe ihtiyacı olan müşterilerimize sağlam bir yapı ve sağlam bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

Kiralık konut aramakta olan müşterilerimiz bizlere başvuru yaptığı zaman asla hayal kırıklığına uğratmadan en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Kiralık olmasına rağmen bünyemizde var olan konutları en güzel ve kaliteli şekilde seçmeye ve müşterilerimize de en güzel şekillerde sunmaya özen göstermeye devam ediyoruz. Sizler de eğer kiralık bir yere, eve ya da iş yerine ihtiyaç duyuyorsanız ve sizlere işini en iyi şekilde yaparak güvenilir bir hizmet sunan emlak firmalarını arıyorsanız, bizim bünyemizden faydalanabilirsiniz. Müşterilerimizi memnun etmek ve istediklerini aramalarından yardımcı olabilmek adına hız kesmeden ve ara vermeden işimizi en doğru şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Bünyemizde yer alan kiralık alanların ve konutların konumları hakkında, metre kareleri hakkında ve boyutları hakkında, daha önceden kullanılmış olup olmadıkları hakkında ve daha pek çok alanda müşterilerimizi bilgilendirmekten yanayız. Hiç bir asılsız habere yer vermeden ve konutların görsellerini müşterilerimize göstermeden kiralama işlemlerini başlatmaktan yana değiliz. Gerek konutlarımızın konumları hakkında gerek yerleri hakkında gerek kullanılmışlık durumları hakkında gerekse tadilat ve bakımları hakkında her zaman bilgi sunmaya devam ediyoruz. Böylece müşterilerimiz güvenilir hizmetimizden emin olduktan ve memnun kaldıktan sonra hayal kırıklığına uğramadan işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Sahibinden Kiralık Konut

Bünyemizde yer almakta olan sahibinden kiralık konut çeşitlerinin farklı özellikleri mevcuttur. Her zaman müşterilerimize tam olarak istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına yardımcı olmaya devam ediyoruz. Konutların özelliklerine ve niteliklerine dair bilmek istediğiniz her şeyi sizlere en detaylı şekillerde sunmaya devam ediyor ve her zaman tam olarak istediğiniz konutları yol dışına çıkmadan göstermeye de özen gösteriyoruz. Konutlarımızın tüm özelliklerini, detaylarını ve bulundukları konumları göz önüne alarak sizlere anlatıyor ve istekleriniz doğrultusunda kiralama işlemlerini ve sözleşmeleri başlatıyoruz. Ancak amacımız her zaman müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde elde tutmak ve sürdürmekten yanadır.

Sahibinden kiralık konut özellikleri arasında aranan özellikler genellikle kiralanacak olan konutların merkeze yakın olup olmaması ile başlıyor. Merkeze yakın olan ve daha kolay bir şekilde ulaşım sağlayan konutlar daha fazla tercih ediliyor. Merkezden uzakta yaşamak isteyen ve ulaşımı sorun etmeyen müşterilerimiz için onlara uygun olaran konutları sunmaya devam ediyoruz. Her zaman müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları dışına çıkmadan ve tamamen bu doğrultuda hizmet vermekten yana olan bir firma olarak işlemlerimizi sürdürüyoruz. Sizler de kiralık bir yer ihtiyaç duyduğunuzda ve tam olarak aradığınızı bulmak istediğinizde, bize başvuru yapabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya hazırız.

Kiralık Konut İlanları

Kiralık konut ilanları aramakta olan müşterilerimizin ilk olarak sorduğu sorulardan birisi de konutların bulunduğu alanların özellikleridir. Bilhassa uzun süreli bu konutlarda kira ödeyerek konaklamaya hazırlanan müşterilerimiz etrafta çocuk parkı olup olmadığına, market olup olmadığına, ihtiyaçları tam olarak karşılayabilecekleri mekanlar olup olmadığına dikkat ederler. Bu gibi niteliklere sahip olan konutları bizler de elimizde tutarak müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Çevresi geniş kapsamlı olan ve daha çok ihtiyaç sahibi olan çocuklu müşterilerimize bu konutları sunmaya devam ediyoruz.

Daha çok çocuk sahibi olan müşterilerimiz kiralık konut ilanları ararken çevrenin daha nitelikli olmasına, hem eğitim hem ulaşım hem de beslenme ve barınma açısından avantajlar sunmasına dikkat ederler. Bizler de bu tip müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını göz ardı etmeksizin kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizler de eğer birden fazla çocuk sahibiyseniz ve bu özelliklere sahip olan konutları kiralamak istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. İşini en iyi şekilde yapan emlak firmaları içerisinde yer alıyoruz.

Acil Kiralık Konut

Bizler en iyi emlak firması olarak gerek acil kiralık konut alanında gerekse satılık alanlarda her zaman müşterilerimize en iyisini sunmaktan yana hizmet veriyoruz. Ancak konutları satılık olarak kullanmak yerine kiralık olarak kullanmanın avantajlarını soran müşterilerimize de bu avantajları açıklamakla yükümlüyüz. Konutları kiraladığınız zaman hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğramaz ve her zaman mutlu mesut bir şekilde yaşamaya devam edebilirsiniz.

Emlakla ilgili arayışta olanlar bazen tereddüt, korku ve endişe içinde olabilirler. Ancak bizler öyle güvenilir ve öyle sağlam bir hizmet sunarız ki, sizler de bu konutlarda acil kiralık konut bir şekilde oturduğunuzun farkına dahi varmazsınız. Tıpkı tamamen sizin eviniz gibi rahat edersiniz ve çevreden de pozitif bir şekilde yararlanabilirsiniz. Merkeze daha yakın olan yerlerden bünyemizden seçim yaparak kiralayabilir ve merkezden tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Böylece her zaman daha memnun kalacak ve kendi evinize sahip olana kadar tıpkı zaten satılık bir şekilde almışsınız gibi rahat bir şekilde yaşamınızı sürdürebileceksiniz.

Sizler de kiralık ya da satılık arsalar, konutlar, yerler, iş yerleri ve benzeri alanlar arıyor ve bir an önce en uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hem fiyat açısından anlaşabileceğiniz hem konum ve özellikler açısından beğeniyle oturacağınız konutları sizleri sunmaya hız kesmeden ve ara vermeden devam ediyoruz.

Kiralık Konut Fiyatları

Müşterilerimiz genellikle tamamen bütçelerine uygun kiralık konut fiyatları arayışına girerler. Bizler de bu durumu ve müşterilerimizin aylık bütçelerini, gelir ve giderlerini göz önünde bulundurarak her zaman en iyisini ve en uygun olanını sunmaya gayret gösteriyoruz. Kiralık olarak elimizde yer alan konutların ve iş yerlerinin fiyatlarını tamamen müşterilerimizin bütçelerine uygun olanlar şeklinde sunmaya devam ediyoruz. Sizler de tam olarak bütçenize uygun ve tamamen kullanışlı olan kiralık yerlere bakmak istediğinizde bünyemize başvurabilir ve bizlerden faydalanabilirsiniz. Böylece her zaman memnun kalacak ve hayal kırıklığına uğramada konutlarda oturmaya devam ediyor olacaksınız.

Kiralık konut fiyatları alanında en iyi fiyatları bulabileceğiniz bir emlak firması olarak çalışmaya özen gösteriyoruz. Bünyemizde yer alan tüm personel ve elemanlarımız sizlere yardımcı olmaktan çekinmez. En büyük desteği sağlamak adına sizlere en güzel ve en kaliteli hizmeti vermeye devam ederiz. Emlak firmamızda yer alan pek çok konut ve kayıtlı olan pek çok iş yeri, adres ve arsa mevcuttur. Tüm bu alanlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve her zaman en güvenilir şekilde sunduğumuz emlak hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla bilgi almak istediğiniz her alana dair bilgi sahibi olabilir ve her zaman bizleri çekinmeden ziyaret edebilir ve kontların fiyatlarına dair öğrenme k istediğiniz her şeyi hiç kuşkusuz ve çekinmeden sorabilirsiniz.