Kiralık araması için 0 sonuç bulundu Aramayı Kaydet

Filtreleme Sonucu
FİLTREYİ TEMİZLE

Aranacak Kelime

Fiyat Aralığı

Kat Sayısı

Yıldız Sayısı

İlan Tarihi

Kimden

Arama kriterlerine göre hiç sonuç bulunamadı. Arama seçeneklerini genişleterek daha çok ilan listeleyebilirsiniz.

Kiralık Turistik Tesis

Yaz kapıya dayandı dayanalı bu aylarda en fazla kar elde eden firmalar elbette ki tatil beldelerinde olan turistik tesisler olmaktadır. Bu tesisler her yıl kiralama bedelinin neredeyse iki katını kazanma oranına sahip bütün turistlerin ilgisini çekebilecek konum ve mimaride beş yıldızlı otellerin bile üst düzende bir işletme olarak kiralandığı takdirde kar elde etmek kaçınılmaz olmaktadır. Emlak firması olarak en iyi yapıya sahip mimari olarak en sağlam ve lüks şekilde inşa edilen kiralık turistik tesis ilanlarını hem sitemizde hem de emlak ofisimizde bulundurmaktayız. Doğrudan doğruya sahibi ile görüşme yapabilme hakkını siz değerli müşterilerimize sunarak kira bedelinde ufak bir pazarlık payı ile arabuluculuk ve bu işlerde yardımcı olmaktayız. Yıllardır yaptığımı bu emlak işlerimizde ister beğendiğiniz turistik tesisi siz bize söyleyin biz sizler için sahibi ile anlaşmaya varalım isterseniz dilediğiniz yerden bir tesis kiralamak istediğinizi söyleyin size en iyi tesisi sunalım. Her yıl farklı beldelerde en iyi turistik tesisler kiraya verilirken sizleri bu durumdan haberdar ederek sizler için en iyi hizmeti sunarız. Bilgilendirme amaçlı bıraktığınız iletişim bilgilerinize her gün gelen yeni ilanları size bildirerek ister internet sitemizde ister emlak ofisimizde sizlere değerlendirme seçeneklerinde yardımcı olmaktayız. Kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz kiralık turistik tesis şimdi bizim yardımımız ile sizlere daha yakın olmaktadır. Sadece bulunduğumuz yerde olan tesisler değil sizin dilediğiniz her yerde istediğiniz özelliklere ait tesisleri bulmanızda da yardımcı olmaktayız.

Sahibinden Kiralık Turistik Tesis

Sahibinden kiralık turistik tesis işletmeciliği her girişim ve işletmenin en çok istediği ve büyük kazanç ile kara geçtiği bir iş imkanı olmaktadır. Her yıl binlerce turist ülkemizde tatile gelmektedir. İster Marmara ister ege kıyıları diğer bir yer olan Akdeniz ve hatta Karadeniz bölgesi de dâhil olmak üzere bu yerlerde yıllardır en fazla turist ağırlayan ülke konumuna girmekteyiz. Yaz aylarında en fazla getirisi ülkemizin sıcak yerlerinde elde edilen Akdeniz eğe ve İstanbul kıyıları bu durumda en çok gelir getiren bölgelerimizden olmaktadır. Turistler her yıl yaz aylarında ve hatta kış yaklaşana kadar da büyük oranla tatil yapan turistler ile dolup taşmaktadır. Bu durumda turistik bir tesis bir yıl içinde kiraladığı bedeli bir günde dahi çıkarabilme avantajına sahip olmaktadır.  Turistler en çok sevdiği şehirlerin bodrum, Marmaris, Muğla, İzmir, Antalya, Alanya, kuş adası, aydın, şile, İstanbul da sahil kıyıları, kemer, Fethiye, Side, Alaçatı, Didim, Datça ve daha birçok tatil bölgesinde isteğinize uygun şekilde bulunan bütün kiralık  turistik tesis sizlere en kısa sürede önünüze sunarak seçim yapmanızda yardımcı olmaktayız. Her alanda üstünlük sağladığımız emlakçilik sahibinden kiralık turistik tesis işimizde sizlere verebildiğimiz en iyi hizmet hasarsız ve en temiz şeklinde bulunan tesisleri sizlere sağlayarak anında müşteri kabul edebileceğiniz koşullarda sizlere hizmet vermek olmaktadır.

Kiralık Turistik Tesis İlanları

Kiralık turistik tesis ilanları işletmeciliğinde önemli olan masrafsız bir şekilde kiralayarak müşteriyi anında tesis de ağırlamaya başlamaktır. Kiralanan yerlerde genellikle masraf yapmak istemeyen müşterilerimize her zaman için en kısa zamanda müşteri kabulü yapabileceği kiralık tesisler sağlamaktayız.  Dilediği bölgeden istediği özelliklerde planlarını aldığımız andan itibaren müşterilerimize her an dilediği gibi ve sıfır masraf ile tesis kiralaması yapmaktayız. Turistler her zaman temiz, daha fazla eğlenceli aktivite yapabilecekleri, görüntüsü ve iç tasarımı güzel olan denize sıfır sahil yakınlığına sahip oteller tercih etmektedirler. Bu durumda bizlerde müşterilerimiz için en fazla turist çekme özelliklerine sahip olan tesisler bulup kiralama işlemlerini başlatmaktayız. Müşterilerimiz için her zaman en iyisini isteyerek kar oranı yüksek yerlerde kiralama yapmaları konusunda da yardımcı olmaktayız.

Yıllardır yaptığımız emlak işlerimizde birinci amacımız müşteri memnuniyeti olmuş ve müşterilerimize zarar edecekleri bir iş gerçekleştirmekten kaçınmış bulunmaktayız. İster satın alma, ister kiralama gibi gayrimenkul işleri olsun her alanda yardımcı olarak işlerini kolaylaştırmaktayız. Kolay bir şekilde bulabildiğimiz kadar tesis bularak en kısa zamanda müşterimizin beğendiği kiralık turistik tesis ilanları seçeneklerinde sahipleriyle iletişime geçip kiralama işlemlerini gerçekleştirmeye başlamaktayız.  Müşterimiz en kısa zaman içinde tesisi açarak müşterilerine en büyük tatil hizmetini sunmaya başlamaktadır. Kolay bir şekilde gerçekleştirdiğimiz emlak işlerimizde vekâlet alarak müşterilerimizi resmi işler ile meşgul etmeden hallederek bir hafta içinde bütün gerekli işlemler ve otelin anahtarı ile birlikte müşteriye teslim etmekteyiz. Bütün gerekli işlemleri gerçekleştirerek siz değerli müşterilerimize kusursuz bir emlak hizmeti sunmaktayız.

Kiralık Turistik Tesis Fiyatları

Sürekli olarak bir tatilci kapasitesi bulunan bölgelerde özellikle oldukça yaygın bir şekilde ün yapmış beldelerimizde elbette ki kiralama ve satın alma fiyatları yüksek olmaktadır. Ancak sizler için hem tesis sahibi ile hem de kendi kazanç oranımızdan biraz pazarlık payı bırakarak sizlere en uygun fiyatlar ile kiralık turistik tesis fiyatları sahibi olma fırsatını sunmaktayız.

Girişimcilerin en çok yapmak istedikleri ve risk konusunda cesur davrandıkları bir iş olan otel işletmeciliği hem kaliteli olduğu hem de iyi bir hizmet verdiği sürece büyük kar elde edeceğini bilen kişiler için risk almaya değer durumlarda olmaktadır.  Bu sayede otel işletmek için gerekli olan bütün hesapları yapan işletmelerin veya kişilerin tek yapması gereken emlak sitemizde veya ofisimizden bize ulaşarak istedikleri özellikleri belirtmesi ve hangi şehir veya beldede olmasını istediğini belirtmesi olmaktadır. en kısa zamanda müşterimize dönüş yaparak tek seçenekle değil birden fazla seçenek sunarak otellerin mimari yapıları, iç tasarım şekillerini, turistlerin ilgiisni çekecek olan kiralık turistik tesis fiyatları, masaj, spa, açık kapalı ve karışık yüzme havuzu, denize olan uzaklığı, ilgi gören türk hamamı, eğlence merkezlerinin olup olmadığı, restoran özellikleri ve daha bir çok özelliği hakkında bilgilendirme yapmaktayız. İlgisini çeken tesis içinde sahibi ile anlaşmaya vararak en kısa zamanda müşterimize uygun bir fiyat seçeneği sunarak en yakın zaman içinde tesisi işletmeye başlamasında yardımcı olmaktayız.

Acil Kiralık Turistik Tesis

Yıllardır yaptığımız emlak işlerimizde her alanda müşterimize kazançlı bir iş gerçekleştirmek olmaktadır. Kazanç elde etmeleri için değeri düşük olan hiçbir gayrimenkul ilanlarını sitemizde ve ofisimizde bulundurmadan emlak işlerimizi ilerletmekteyiz. Bu sayede daha çok müşteri kazanır ve işlerimizde daha başarılı olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Sizler içinde en iyi acil kiralık turistik tesis seçeneklerini sunarak hem içlerinden sizin için en masrafsız olanı hem de kirasının uygun fiyatta olmasına dikkat ederek müşterilerimize uygun fiyatlar ile kaliteli ve kazançlı bir emlak hizmeti vermekteyiz.  Hiç masraf yapmadan bir hafta içinde hem resmi işlemlerinizi hem de tesisinizi hazır hale getirerek kısa zamanda müşterileriniz ağırlamanıza yardımcı olmaktayız. Gerçekleştirdiğimiz bütün emlak işlerimizden kar eden müşterilerimiz ile sürekli olarak iletişim halinde olarak elimizde bulunan en iyi fikirleri sunmaktayız. Emlak işlerimizde kiralık işyeri, kiralık daire, kiralık arsa, acil kiralık turistik tesis, kiralık ofis, kiralık bahçe seçenekleri de bulunmaktadır. Satılık arsa, satılık arazi, satılık ev, dükkân ofis, iş yeri, turistik tesis ve aklınıza gelebilecek bütün gayrimenkullerde sizlere yardımcı olmaktayız. Yılların tecrübesi ile biz emlak şirketi olarak sizlere en iyi durumda olan kazanç sağlayacağınız gayrimenkulleri sunarak sizlere en iyi şekilde emlak hizmeti vermekteyiz.