Satılık araması için 0 sonuç bulundu Aramayı Kaydet

Filtreleme Sonucu
FİLTREYİ TEMİZLE

Aranacak Kelime

Fiyat Aralığı

Kat Sayısı

Yıldız Sayısı

İlan Tarihi

Kimden

Arama kriterlerine göre hiç sonuç bulunamadı. Arama seçeneklerini genişleterek daha çok ilan listeleyebilirsiniz.

Satılık Turistik Tesis

Ülkemizin Akdeniz, Marmara, ege kıyılarının çoğunlukla sahip olduğu gelir bilindiği üzere turist kaynaklı olmaktadır. Ülkemizde bulunan yıllık turist sayısı bu bölgelerde oldukça fazla olmaktadır. yaz aylarının en çok getirisi olan turistik bölgelerde sizlere en uygun turistik tesis bulmak için sitemizde arama yapabilir ve size uygun olan tesisin detaylı bilgilerini iletişim numaralarımızdan edinebilirsiniz. Turistler her yıl büyük bir akın ile Akdeniz kıyılarına gelmektedir. Tatil amaçlı bu gezi elbette ki en çok otel sahiplerine kazanç elde ettirmektedir. Büyük bir yatırım olan bu işletmelerde yıllık kazanç neredeyse trilyonlara ulaşabilmektedir. Turistler her yıl belirli aylarda ülkemizde bulunan hem tarihi yerleri görmek hem de sıcak yerlerde tatil yapmayı düşünerek oldukça lüks otellerde ve turistik konaklama yerlerinde kalmaktadırlar. Turistlerin de doğal olarak kullandıkları dolar ile ülkemiz büyük bir şekilde döviz elde etmektedir. Bu sayede de otel işletmeciliği büyük kazanç getiren bir iş haline gelmiş bulunmaktadır. Tatil için gelen yerli ve yabancı turistler için kesin olarak beş yıldızlı, bütün bir bina olarak hem mimarisi hem denize yakınlığı hem de iç tasarımları ile büyük bir turist çeken satılık turistik tesis arayan her müşteriye uygun birçok yer ilanı sitemizde bulunmaktadır. Turistlerin bu anlamda her zaman kendi konforlarını düşünerek bir otel tercih etmektedirler. Doğal olarak her zaman için sahip olacağınız tesis her anlamda tam donanıma ve görselliğe sahip olmalıdır. Sizlere oldukça temiz, tamamlanmış, her yönüyle ilgi çekici, denize sıfır manzara, temiz bir mekân, her odaya ait klima kurulumu olan, turistler için çekici olabilecek her şeye sahip olan tesisleri sizlere sunmaktayız.

Sahip olmak istediğini tesis ne büyüklükte ve alanın tam olarak kaç metrekare istediğinizi arama motorunda işaretleyerek hem uygun fiyatları hem de bu fiyatlar ile en iyi tesisleri sitemizde görüntüleyebilmektesiniz. Sizlere en uygun fiyat seçenekleri sunan bir emlak şirketi olarak her zaman kazanç sağlayacağınız bir tesis sahibi yapmaktayız. Müşterimizin kazanç elde etmesi ve bu durumda en iyi tesis için emlak şirketimizde veya sitemizden bizlere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Büyük tesisler için en fazla vereceğiniz miktarlar doğrultusun da sizlere en iyi tesisi sunmaktayız. Sunduğumuz seçenekler içinde almak istediğiniz satılık turistik tesis ile şimdiden kazanç sağlamanız bile mümkün olmaktadır. Diler yatırım diler meslek olarak en garanti işlerden olan otel işletmeciliği en fazla kazanç getiren bunun içinde en iyi emlak firmasından yardım almak gerekmektedir. Emlak firması olarak bölgelerin en fazla kazanç getiren yerlerini bilerek müşterilerimize satış gerçekleştirmekteyiz. Aradığınız arsa, ev, ofis, turistik tesis ve daha aklınıza gelebilecek bütün gayrimenkul aramalarınızda sizlere en iyisini sunan bir emlak firması olarak uygun fiyatlarla satılık turistik tesis daha kaliteli bir gayrimenkul sahibi olabilirsiniz.  Her daim sizlere en iyisini sunan emlak firması olarak istediğiniz her şeye sahip olmak şimdi sadece bizimle yapacağınız bir telefon görüşmesine bağlı  olmaktadır.

Sahibinden Satılık Turistik Tesis

Her işletmeci ve girişimcinin en az bir kere düşündüğü turistik tesis işletmeciliği bir bakıma riskli bir iş gibi görünse de bütün bir bina olarak hem yapımı kaliteli hem de iç dizaynı dikkat çeken ve özellikle denize en yakın şekilde bulunan tesisler için bu riski almak en fazla bu işte kazanç getirmektedir. Turistlerin hiç eksik olmadığı Antalya, İzmir, bodrum ve daha birçok turist çeken sıcak bölgelerde sizlere uygun fiyatla sunduğumuz sahibinden satılık turistik tesis bulunmaktadır. Her zaman için müşterilerimize ve girişim ruhu yüksek kişilere uygun fiyatlar ile yardımcı olmaktayız. Sizlere son sistem bir donanıma ve tasarıma sahip hem özel havuzları hem de denize yakınlığı ile milyonlarca turist çeken bir tesis olmaktadır. Bu tesisler için internet fiyatları dışında ayrıca sizlere pazarlık payında da yardımcı olarak en uygun fiyatlar ile en fazla kazanç getirecek tesisi sunmaktayız. Sizler için her anlamda yaz kış getirisi olabilecek ve sahip olduğunuz miktarı bir yılda iki katına çıkararak büyük kazanç elde edeceğiniz bir tesis kalitesi sunmaktayız.

Kolay bir şekilde sahibinden satılık turistik tesis bulmak için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak ve en kısa zamanda sizlere istediğiniz özelliklere sahip olan tesisi sağlamak bizim görevimiz olmaktadır. Yaptığımız işlerde önceliğimiz tesisin hemen kullanıma hazır şekilde olması ve müşterimizin masrafsız bir şekilde işletmeyi açması olmaktadır. Bu koşullar ile daha temiz ve yeni yapıları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Yeni yapılarda sizler için sunduğumuz avantajlı fiyatlar ile sahibinden satılık turistik tesis getirisi yüksek olan bir turistik tesis sahibi olma fırsatınız daha yüksek olmaktadır. sitemizde ve firmamızda bulunan kiralık ve satılık tesisler iç donanımları tamamlanmış kullanıma hazır ve bütün prosedür uygulamaları tam olan tesisler olmaktadırlar. Yapılarda yapılan deprem kontrollerine kadar bütün kontrolleri yaparak sizlere hem sağlam hem de kazancı büyük tesis sahibi olmaya fırsat sağlamaktayız.

Acil Satılık Turistik Tesis

Acil Satılık turistik tesis özellikleri bizim sitemizde bulunanlar için şöyle olmaktadır; öncelikle tam olarak yeni bir yapı olan, bütün iç dizayn ve tasarıları en iyi mimarlar tarafından yapılmış iç tasarımlarda turistlerin ilgisini çeken döşeme sistemi, dikkat, isteyen mimari yapısı, depreme dayanıklılık seviyesi, denizin hemen yanında olması, bahçesinin, lobisinin büyük ve bütün olarak otel işletmeciliğine sahip restoran, bar bölümü, eğlence merkezi, özel misafirlerini ağırlayacak özel salonlar, açık ve kapalı yüzme havuzu, spa ve masaj hizmetleri için gerekli ekipmanlar, sadece oda sahiplerinin girmesi için gereken kartlı sistem, son teknoloji ile üretilen klima sistemleri, oda sayısı binlerce turisti ağırlayacak şekilde yapılmış, turistler için gereken ve diledikleri şekilde bir görsele ve yapıya sahip olan oteller olmaktadır. Yeni bir tesis almak isteyen biri için bütün donanıma sahip olan ve sadece yapacağı tapu işlerini halletmek olmaktadır. diğer bütün hizmetler tesislerde mevcut bulunmaktadır. İstenilen zamanda açılmaya ve müşteri kabulüne açık durumda olmaktadır.

Satılık Turistik Tesis Fiyatları

Yer ve yapıya göre fiyat değişikliği gösteren satılık turistik tesis fiyatları oldukça uygun seçenekler ile sitemizde yer almaktadır. Sizlere sunduğumuz bu emlak kalitesi daha sağlam ve tam donanımlı tesisler için gereken fiyat uygulanmaktadır. Emlak firması olarak müşteri memnuniyetini önemseyerek müşterilerimize tesis bulmalarında yardımcı olmaktayız. İstediğiniz her yerde turistik tesis bulabilir ve istediğiniz özellikler ile size sunabilmekteyiz.  Müşterinin istediği özellikleri içeren ve tesis sahibi ile bizzat görüşme imkânı da sunmaktayız. Sizleri sahibi yapacağımız tesisler her zaman anında kullanıma ve hizmete açık tesisler olmaktadırlar. Anında hizmete açık olarak bulabileceğiniz bütün turistik tesisler emlak firmamızda ve sitemizde yer almaktadır. İstediğiniz oda sayısında ve aktiviteler için istediğiniz mekânlarda içinde olmaktadır.

Satılık Turistik Tesis İlanları

Satılık turistik tesis ilanları aramaları en faza tatil beldelerine hem yakın hem de kafa dinlemek amaçlı olarak tatil yapmaya gelen kişilerin saki koylara olan ilgisinden dolayı sakin yerler olmaktadır. İzmir ve İzmir de bulunan küçük koyların yanında olan tesisler, Antalya ve Antalya sahiline yakın olan küçük tatil köyleri, daha yoğun bir yeşil görmek isteyen turistler çekecek Muğla, mersin, aydın, kuş adası ve daha birçok yerde sizlerin isteğine göre tesis bulabilmekteyiz. Her alanda yaptığımız emlak işlerimizde sizlere en kaliteli oteli bulmaktayız.

Bir girişim için en uygun kapasiteye sahip ve büyük getirisi olabilecek olan satılık turistik tesis ilanları ile sizlere en kaliteli yapıları ve kullanıma hazır olan tesisleri önermekteyiz. Dilediğiniz şehirde sahip olmak istediğiniz her türlü tesis konum, yapı, tasarım, mimari yapısı, iç özelliklerine uygun otel araması da yapmaktayız.