EMLAK SEKTÖRÜNE BÜYÜK HİZMET

EMLAK SEKTÖRÜNE BÜYÜK HİZMET

Emlak, sektörünün teknolojinin sunduğu olanakları en verimli şekilde kullanabilmeleri adına hayata geçirilen www.emlaksatan.com emlak ofislerinin ve inşaat firmalarının Türkiye genelindeki gayrimenkul alıcı ve kiracılarına kolayca ulaşmalarını sağlıyor. Sektöre canlılık ve ivme kazandırmayı amaçlayan  platform, www.emlaksatan.com gayrimenkul sektörünü güncel gelişmelerden  habedar ederek sektördeki var olan sıkıntıları  gündemde tutmayı hedeflemektedir.

Emlak ve inşaat firmalarının, pörtföylerini daha geniş kitlelere ulaştırabilmesini amaçladıklarını belirten www.emlaksatan.com ’un Kurucusu Abdurrahman Koç, “Sektörün içinden gelen bir kurum olarak, emlak ofislerinin inşaat firmalarının beklentilerini ve sorunlarını biliyoruz. Bu doğrultuda, sektördeki değişim ve gelişmelerden güncel olarak haberdar olmalarını sağlamak amacıyla sitemizi hayata geçirdik. Satış ve kiralama süreçlerinde, 81 ilimizdeki emlak ofislerimiz ve inşaat firmalarımızla etkili network elde etme imkânı sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sektöre Canlılık Getirecek

Yıl boyunca emlak ofisleri ve inşaat firmalarının ilanlarına ücretsiz yer vereceklerini belirten Koç, “Sektördeki daralmanın önüne geçebilmek için 2017 yılı boyunca tüm emlak inşaat firmalarına ücretsiz hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda her kurumsal üyemiz (emlak ofisleri inşaat firmaları) sitemizde ücretsiz sınırsız ilan ekleyebiliyor” dedi.


Yorumlar


İlk Yorumu Sen Gönder
Yorum Gönder..