Ankara’yı maviye yaklaştıracak projeler: Kaşmir Mavi Orkide ve Kaşmir Center AVM

Ankara’yı maviye yaklaştıracak projeler: Kaşmir Mavi Orkide ve Kaşmir Center AVM

İnşaat sektörüne başarılı imzalar atan Kaşmir Yapı A.Ş., Ankara’nın çehresini değiştirecek projeler yapmaya devam ediyor. Eryaman’da Kaşmir Göl Evleri’ni tamamlayan ve 1438 konutluk yaşam alanını Ankaralılarla buluşturan Kaşmir Yapı A.Ş, şimdi yepyeni bir projeyi beğenilerinize sunuyor.

30 Nisan Pazar günü yapılan ve yoğun ilgi gören lansmanda “Daha fazla mavi şimdi daha yakın” sloganı ile tanıtılan Kaşmir Mavi Orkide, hem konut hem de alışveriş merkezini bir arada sunmasıyla dikkat çeken bir proje. Ankara’nın yükselen yatırım değerlerinden birisi olan Eryaman’da kurgulanan proje, 525 adet 4+1 konuttan oluşuyor. 

Yepyeni bir yaşamın ayak sesleri

Yalnızca bugünün değil yarının da ihtiyaçlarına seslenen Kaşmir Mavi Orkide; lokasyonundan mimarisine, malzeme seçiminden sosyal donatılarına titizlikle çalışılmış, yüksek standartlı bir proje. İşlevselliğin ön planda tutulduğu projede ferah ve konforlu dairelere, sakinlerinin yaşamına değer katacak pek çok sosyal donatı eşlik ediyor.

Kapalı yüzme havuzundan fitness salonuna, yürüyüş parkurundan hemen her kademesinde Göksu Gölü manzaralı seyir meydanına, çocuk oyun alanından saunaya pek çok ayrıcalık sunan proje, her bir daire için 2  kapalı otoparkı ve 7/24 sunduğu güvenlik hizmetiyle de hayatı kolaylaştırıyor. 

Ankaralının özlediği mavi hayal olmaktan çıkıyor

Bulunduğu bölgede Göksu Park’a en yakın konumu ile eşsiz göl manzarasını dairelere konuk eden Kaşmir Mavi Orkide, Ankara’nın nadide yerlerinden birisinde yer almanın avantajlarını cömertçe sunuyor. Göl manzarasının yanı sıra özenle oluşturulmuş ve biyolojik göleti ile daha da zenginleştirilmiş peyzaj alanları da doğanın ahengini ve dinginliğini yaşam alanlarına taşıyor.

Kaşmir Center AVM iddialı geliyor

Kaşmir Mavi Orkide konutlarının hemen yanında konumlanan Kaşmir Center,  bölgenin ihtiyaçlarına cevap veren markaları, kafe ve restoranları ile yeni buluşma merkezi olmaya hazırlanıyor. Kademeli meydanları, süs havuzları, özel peyzaj uygulamaları, kendine ait otoparkı ile alışveriş keyfini artıran Kaşmir Center, Eryaman’ın ve Ankara’nın çekim merkezi olmaya aday. Ankara’da bir ilki de gerçekleştiren Kaşmir Center,  göl manzaralı tek AVM olma özelliğini taşıyor.

Kaşmir Yapı A.Ş güvencesi ile Ankaralılarla buluşmaya hazırlanan Kaşmir Mavi Orkide; yepyeni bir yaşam deneyimini, maviyi ve keşfetmeye değer bir hayat tarzını bir araya getiriyor. 


Yorumlar


İlk Yorumu Sen Gönder
Yorum Gönder..