ESKİDJİ MÜZAYEDECİLİK, DUMANKAYA A.Ş. GAYRİMENKULLERİNİ AÇIK ARTIRMA İLE SATIYOR..

ESKİDJİ MÜZAYEDECİLİK, DUMANKAYA  A.Ş. GAYRİMENKULLERİNİ AÇIK ARTIRMA İLE SATIYOR..

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF) kayyum atandığı Dumankaya İnşaat A.Ş. aktifinde bulunan gayrimenkullerin satışı konusunda ESKIDJI A.Ş. ile geçtiğimiz günlerde sözleşme imzalamıştı.

Gayrimenkul müzayedeleri konusunda uzmanlaşmış ve binlerce gayrimenkulün satışını gerçekleştirmiş bulunan Eskidji Müzayedecilik, bu defa Dumankaya A.Ş. bünyesindeki tamamlanmış ve içerisinde yaşamın başladığı 16 farklı Dumankaya projesinde yer alan 219 adet gayrimenkulü , 26 Eylül 2017 Salı günü saat 14:00’da düzenlenecek açık artırma ile satışa sunacak. Satışa çıkan gayrimenkulleri, villalar,daireler, ofisler ve mağazalar oluşturuyor.

Tamamı istanbul’da yer alan, İkon, Trend, Dizayn, Horızon, Adres Lobi, Adres Natura, Adres Botanik, Adres Kampüs Batı, Adres Kampüs Doğu, Adres Kampüs Güney, Adres Kampüs Panorama, Miks, Vizyon, Modern, Modern Vadi, Modern Collectıon, Flex Kurtköy, Gizli Bahçe, Villa Gizli Bahçe, Ritim İstanbul, Konsept İstanbul, Konsept Halkalı projelerindeki gayrimenkuller için açık artırmada fiyatlar ;

 

Konutlarda 105.000TL , Ofislerde 193.500TL , Mağazalarda 127.500TL ‘den başlıyor.

Eskidji Müzayede A.Ş ‘nin İstanbul Yenibosna’daki merkezinde düzenlenecek açık artırmaya, bizzat salona gelerek, telefonla yadawww.eskidji.com internet sitesi üzerinden canlı bağlantı ile katılınabilecek..

Bilgi için Telefon: 0212 454 11 77 Mail: bilgi@eskidji.com Katalog : www.eskidji.com

 


Eskidji Müzayedecilik A.Ş.


Yorumlar


İlk Yorumu Sen Gönder
Yorum Gönder..