Kaşmir Yapı A.Ş’nin Gölü Gören Son Projesinde Fırsat Başladı

Kaşmir Yapı A.Ş’nin Gölü Gören Son Projesinde Fırsat Başladı

Kaşmir Yapı A.Ş, yeni projesiyle Ankara’ya yeniden merhaba diyor. Göksu Gölü'ne ve İstanbul Yolu'na yakın konumu ile dikkat çeken Kaşmir Yonca, 468 adet 4+1 ve 5+1 daireden oluşuyor. Lansmanı yapılan projenin ilk 50 dairesi, 16-24 Eylül tarihleri arasında özel fiyatlarla satışta.

İnşaat sektöründe başarılı işlere imza atan ve Ankara'ya değer katacak projelerle yola devam eden Kaşmir Yapı A.Ş. yeni bir proje ile sahnede. 17 Eylül Pazar günü lansmanı yapılan ve "Gölü Gören Son Projemiz" sloganı ile tanıtılan Kaşmir Yonca, yaşam ve yatırımı bir arada sunuyor.

 

Lansmanı yoğun ilgi gören ve ilk 50 dairesi, 24 Eylül'e dek özel fiyatlarla satışa sunulan Kaşmir Yonca'nın yatırım değeri, göze çarpan ilk özelliklerinden. 468 adet 4+1 ve 5+1 daireden oluşan proje, Göksu Gölü'ne ve İstanbul Yolu'na yakın lokasyonuyla dikkat çekiyor. 

 

Konfor ve huzur bir arada

Ferah ev yaşamı konsepti üzerine kurgulanan Kaşmir Yonca, işlevsel yaşam alanları ve geniş metrekareler sunuyor. Sosyal donatıları ve kaliteli malzeme seçimi ile göz dolduran proje; güvenlik, kapalı otopark, çocuklara özel oyun alanları, fitness salonu, kapalı havuzuyla da kaliteli bir yaşama göz kırpıyor. 

Doğaya yakın, göle komşu

 

Kaşmir Yonca, doğayla iç içe yapısı ve göl manzarasıyla da fark yaratıyor. Göksu Gölü'ne yakın konumu ve proje içerisinde bulunan yürüyüş yolları, şehrin telaşesinden uzakta, sakin bir hayat yaşamak isteyenler için güçlü bir alternatif olarak görülüyor.

Kaşmir Yapı A.Ş.

Kaşmir Yapı A.Ş., Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve Türkoğlu Yapı’nın ortaklığı ile 2012 yılında kuruldu. Kaşmir Yapı A.Ş.’nin, ilk projesi Kaşmir Göl Evleri, yoğun ilgi gören, yüksek yaşam standartları sunan ve konfor kavramı üzerine şekillenen yaşam projesi oldu. 

 

Kaşmir Yapı A,Ş., kısa süre önce lansmanı yapılan Kaşmir Mavi Orkide ve Kaşmir Center AVM ile Eryaman'da benzersiz bir yaşam deneyimi ve maviyi Ankaralılarla buluşturdu.

 

Konutu sadece mekânsal olarak ele almayan, ev kavramını yaşamın vazgeçilmez bir parçası olarak gören ve bu nedenlerle güvenlik, sosyal alanlar gibi konutu oluşturan faktörlere özen gösteren Kaşmir Yapı A.Ş., projeleri ile sektöre yön veriyor. 

 

 

 


Yorumlar


İlk Yorumu Sen Gönder
Yorum Gönder..