Kınalı Tekirdağ Çanakkale Savaştepe Otoyolu İhaleye Çıkıyor

Kınalı Tekirdağ Çanakkale Savaştepe Otoyolu İhaleye Çıkıyor

Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu projesi Malkara-Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü dahil) kesimi yapı-işlet modeli ile yapılması, işletilmesi ve devri projesinin yapım dönemi müşavirlik hizmeti 27 Mart'ta ihaleye çıkıyor

Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu projesi Malkara-Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü dahil) kesimi yapı-işlet modeli ile yapılması, işletilmesi ve devri projesinin yapım dönemi müşavirlik hizmeti ihaleye çıkıyor. 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan ihale 27 Mart 2017, saat 14:30’da gerçekleşecek.


İhale Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü Yücetepe/Ankara B-blok 3. kat İşletmeler Dairesi Başkanlığı toplantı salonunda, ihale komisyonu huzurunda kapalı teklif alma usulüne göre yapılacak.


İhaleye katılmak isteyenler, ihale dosyasını 20 Şubat tarihinden itibaren Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı B-blok kat: 3’te ihale dosyasını ücretsiz olarak görebilecek. İhale dosyası 30 bin TL karşılığında satın alınabilecek.


İhaleye katılacaklar, dosya bedelini Karayolları Genel Müdürlüğü muhasebe, kesin hesap ve raporlama şubesi müdürlüğüne yatırmaları ve  aldıkları makbuz karşılığında Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı’na müracaat ederek ihale dosyasını alabilecekler.

Haber:  Şengül KIRMIZITAŞ


Yorumlar


İlk Yorumu Sen Gönder
Yorum Gönder..