emlaksatan.com sektörü canlandırmak için 81 ilde hizmet veriyor!

emlaksatan.com sektörü canlandırmak için 81 ilde hizmet veriyor!

Gayrimenkul kiralama ve satış süreçlerinde emlak ve inşaat firmalarının herhangi bir ücret ödemeden daha geniş kitlelere, kısa sürede ulaşmasını ve geri dönüş almasını amaçlayan emlaksatan.com yayın hayatına başladı.

 

Emlakçıların, teknolojinin sunduğu olanakları en verimli şekilde kullanabilmeleri adına hayata geçirilen emlaksatan.com, emlak ve inşaat firmalarının bulundukları ilden Türkiye genelindeki gayrimenkul alıcı ve kiracılarına kolayca ulaşmalarını sağlıyor. Sektöre canlılık ve ivme kazandırmayı amaçlayan site, emlakçıları sektörel gelişmelerden güncel olarak haberdar ederek bir ilke imza atıyor.

Emlak ve inşaat firmalarının, projelerini daha geniş kitlelere ulaştırabilmesini amaçladıklarını belirten Emlaksatan.com’un Kurucusu Abdurrahman Koç, “Sektörün içinden gelen bir kurum olarak, emlak ve inşaat firmalarının beklentilerini ve sorunlarını biliyoruz. Bu doğrultuda, emlakçıların sektördeki değişim ve gelişmelerden güncel olarak haberdar olmalarını sağlamak amacıyla sitemizi hayata geçirdik. Satış ve kiralama süreçlerinde, 81 ilimizdeki emlakçılara etkili network elde etme imkânı sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sektöre Canlılık Getirecek

Yıl boyunca emlak ofislerinin ve inşaat firmalarının ilanlarına ücretsiz yer vereceklerini belirten Koç, “Sektördeki daralmanın önüne geçebilmek için 2017 yılı boyunca tüm emlak ve inşaat firmalarına ücretsiz hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda her kurumsal üyemiz, yıl sonuna kadar sitemizde sınırsız ilan verebilecek.” dedi.


Yorumlar


İlk Yorumu Sen Gönder
Yorum Gönder..