Toki 28 İlde 290 İşyeri ve 3 İlde 4 Konutu Satışa Çıkarıyor

Toki 28 İlde 290 İşyeri ve 3 İlde 4 Konutu Satışa Çıkarıyor

Toki 28 ilde 290 işyeri ve 3 ilde 4 konutu açık artırma ile 20 Nisan'da satışa çıkardı….

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 28 ilde 290 işyeri ve 3 ilde 4 konutu açık artıma ile satışa çıkardı.


Turyap tarafından yapılacak olan açık artırma, 20 Nisan Perşembe günü, saat 13.30'da, TOKİ'nin Ankara Bilkent'teki merkezi ile İstanbul Şişli Radisson Blue Hotel'de gerçekleştirilecek.


TOKİ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Adana, Adıyaman, Amasya, Bitlis, Bursa, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kütahya, Nevşehir, Osmaniye, Sivas, Şanlıurfa, Tokat ve Trabzon'da 290 iş yeri satılacak. Toki’den yüzde 25 peşin, 120 ay vade seçeneğiyle iş yeri sahibi olunabiliyor.


Toki satışa çıkan konutlar ise Ankara, Sivas ve Trabzon'da yer alıyor. Yüzde 12 veya yüzde 25 peşin, 120 ya da 180 ay vade seçenekleriyle konut sahibi olunabiliyor.


Açık artırma kapsamında satışa sunulan taşınmazlardan bazıları şunlar:
"Adana, Kozan, Sarıçam, Seyhan ve Yüreğir'de iş yerleri, Bitlis Merkez'de 109 iş yeri, Denizli Pamukkale Karahayıt'ta iş yerleri, Giresun Merkez'de iş yerleri, İstanbul, Başakşehir, Fatih, Gaziosmanpaşa ve Küçükçekmece'de iş yerleri, Kırşehir Kaman'da iş yerleri, Şanlıurfa, Viranşehir'de ticaret merkezi içinde iş yerleri, Trabzon Zağnos Vadisi'nde iş yerleri."

Kaynak: Habertürk


Yorumlar


İlk Yorumu Sen Gönder
Yorum Gönder..