Modern Süpürgelik Fikirleri

Evinizi modern bir tarzda dekore etmek mi istiyorsunuz? Genel tasarımınızı tamamlamak için süpürgeliklerle modern fikirlere ihtiyacınız var. Bu blog yazısı, sizin için doğru modern süpürgelik fikirlerine karar vermenize yardımcı olacaktır. 

Genel olarak, tüm hayvan türlerinde ortak olan bir dizi özellik vardır. Uygulamanız için bir süpürgelik uygun olup olmadığını belirleyin.

Süpürgelikler kullanarak odanızı şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Güncel modern fikirler ve trendler, minimal detaylara sahip basit bir eteği tercih ediyor. minimal detaylara sahip tasarım. Yivli tasarımlar özellikle favoridir. Modern iç mekanlar giderek daha popüler hale geliyor.

Bu tasarımlar, kullanıcı için daha uygun olan daha küçük bir ayrıntı düzeyine sahiptir. Daha kısa süpürgelik yükseklikleri 69 mm/3″ ila 146 mm/6″ arasındadır. Sonuç olarak, detay panodan orantılı olarak daha büyüktür. Bu tasarımların, daha büyük bir pano gerektiren büyük bir odada bir vızıltı oluşturmak için hala kullanılabileceğini söyledikten sonra. Oda genelinde güçlü modern efektler.

modern ama çağdaş tasarımlı süpürgelik

Modern evlerde süpürgelik var mı?

Eskiden, duvar sıvandıktan sonra duvar diplerinde ve zemin birleşim yerlerinde birleşim yerini kapatmak için süpürgelikler kullanılırdı. Günümüzde düzgün kesilmiş alçıpan levhalar kullanıyoruz. Çoğu zaman, süpürgelikler hala yerindedir.

En modern süpürgelik nedir?

Yivli profiller şu sıralar oldukça popüler hale geldi. En çok talep gören modern süpürgelik , Square Groove’dur. Bu, zemininizin ve kapılarınızın etrafında sürekli bir oluk oluşturmak için süpürgelik tahtasından veya arşitravdan sorunsuz bir şekilde hareket etmenizi sağlar.

Eskiden, duvar sıvandıktan sonra duvar diplerinde ve zemin birleşim yerlerinde birleşim yerini kapatmak için süpürgelikler kullanılırdı. Günümüzde düzgün kesilmiş alçıpan levhalar kullanıyoruz. Çoğu zaman, süpürgelikler hala yerindedir.

En popüler süpürgelik stili nedir?

Pek çok süpürgelik seçeneği vardır, ancak en popüler olanları bullnose (pahlı), ogee ve torus’tur.

  • Bullnose süpürgelikler. Bullnose süpürgelik tahtalarının sadeliği güzeldir. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
  • Pahlı süpürgelikler…
  • Oje süpürgelikler. …
  • Torus süpürgelikler.
Read Also -  Grascrete'in Avantajlarını ve Uygulama Sürecini Keşfedin

Süpürgeliğimin daha iyi görünmesini nasıl sağlayabilirim?

  1. Farklı renkleri deneyebilirsiniz. Beyaz, uzun süredir süpürgeliklerin standart rengi olmuştur. …
  2. Artık farklı tasarımlara sahip olabilirsiniz. Bu benim en sevdiğim adım. Bu adım, hissettiğim en önemli adım.
  3. Daha Kaliteli MDF Süpürgelikler Alın. Kullanmak…
  4. Süpürgelik Yüksekliğini Ayarlayın

GÜVENLİK TAVSİYESİ: Eski süpürgeliği çıkarmaya karar vermeden önce, her zaman süpürgeliğin hangi malzemeye yapıştırıldığını düşünün. Potansiyel olarak asbest olabilir mi? Kesin olarak bilmiyorsanız, malzemeyi test ettirmeniz gerekir. Asbest içeren bir malzemeyi rahatsız etmek   , odayı / binayı kirletebileceğiniz ve kendiniz ve çevrenizdekiler için sağlık tehlikesi yaratabileceğiniz için yıkıcı sonuçlar doğurabilir.

Yorum yapın